Masz pytania? Napisz do mnie:

Usługi

Strony internetowe

Nie budujemy tylko stron www. Tworzymy strony internetowe, które sprzedają. Projektujemy i tworzymy strony www, sklepy oraz platformy sprzedażowe, blogi oraz serwisy eksperckie. Tworzymy strony pod sprzedaż (CRO), i jest to coś w czym specjalizujemy się od ponad 5 lat.

Zwiększenie sprzedaży

Zajmiemy się 3 sferami: Sprawimy, że sprzedasz więcej obecnym klientom. Zbudujemy systemy, które pozwolą na sprawne, regularne i długofalowe pozyskiwanie nowych klientów. Wszystko maksymalnie zautomatyzujemy, co przyniesie większe oszczędności i dodatkowy zysk.

Zwiększenie skuteczności

CRO (Optymalizacja pod kątem konwersji) to dziedzina w której specjalizujemy się od ponad 4 lat. W Polsce kompletnie niedostępna. Celem jest zwiększanie skuteczności wszystkich działań w firmie, aby obniżyć koszty, zwiększyć sprzedaż oraz usprawnić procesy.

Budowa systemu biznesowego

Pomożemy w budowaniu precyzyjnego systemu marketingu i sprzedaży, w celu zwiększenia ruchu na stronie, budowie listy czytelników i klientów, oraz zwiększeniu sprzedaży. To rozwiązanie dla osób, które planują długofalowy i stabilny wzrost firmy, a potrzebują ekspertów do pomocy.

Kampanie Social Media

Oferujemy kompleksową pomoc w kampaniach reklamowych na portalach Facebook i Instagram. Poprowadzimy konto reklamowe. Sprawdzimy już istniejące kampanie. Nasze główne cele: Zwiększenie sprzedaży, budowanie bazy kontaktów oraz interakcja z fanami.

Budowanie list mailingowych

Jeżeli Twoim celem jest zbudowanie dużego grona odbiorców w celu lepszej komunikacji marki, produktu oraz sprzedaży, to rozwiązanie jest dla Ciebie. Dodatkowym atutem budowania takiej listy, jest jej samoczynne refinansowanie.

© Copyright by Dawid Bagiński 2017 Realizacja: DB Elite Team
X