Masz pytania? Napisz do mnie:

SKUTECZNE KOMUNIKATY W MARKETINGU I SPRZEDAŻY – TRENDY PRZYSZŁOŚCI

Jak komunikować się z fanami, aby sprzedawać? – konkretne sposoby do natychmiastowego zastosowania

 

JEŻELI…

Stosowałeś już różne metody budowania komunikacji ze swoimi fanami, to wiesz że nie wszystkie z nich działały. A w Internecie aż roi się od porad początkujących marketerów, którzy próbują wytłumaczyć Ci, jak tworzyć skutecznie komunikaty w marketingu i sprzedaży.

Problem w tym, że te rady nie przekładają się na wyniki finansowe. Na koncie nie pojawiają się kwoty za zakupy Twoich produktów bądź usług. A przecież biznes musi na siebie zarabiać. Jeśli nie zarabia, to trzeba pakować torby i się zwijać!

Powiem Ci prawdę. Nawet jeśli teraz czujesz duże rozczarowanie, jesteś zły że to, co robi nie działa. Albo czujesz, że to niesprawiedliwe, że Ci ludzie nie reagują na to, co robisz, to nie ma to znaczenia na Twoje efekty biznesowe. A jeśli już jakieś ma, to negatywne. Bo nie podejmujesz działania. Czego oczekujesz od takiego podejścia?

Musisz wiedzieć, że nawet jeżeli wydasz sporo pieniędzy na nieskuteczne metody, zatrudnisz specjalistów, którzy nie dostarczą realnych efektów lub podejmiesz wiele prób bez efektu, to tylko potwierdzenie tego, że stosujesz nieskuteczne metody. I kogo interesie będzie zmienienie tego?

Co z tego, że produkt jest dobry, jeśli nikt go nie kupuje?

Jeśli teraz piszesz reklamy, tworzysz teksty sprzedażowe, ale to nie działa, to z pełnym przekonaniem powiem Ci, że robisz to źle. Nie obraź się na mnie. Wiem, że to może być drażliwy temat, bo być może wkładasz w to całe serce. Tylko, że ludzie nie kupują, bo nie dajesz im tego, co pragną! Dlatego to, co widzisz to… zupełny brak reakcji i zaangażowania. 

Być może jest tak, że piszesz bloga, stronę na facebook lub kanał na youtube. Poświęcasz sporo czasu na przygotowanie tekstów i nagrań wideo, ale nikt ich nie komentuje. Czujesz, że Twoja praca idzie na marne. Jeżeli tak masz, to dobrze, że jesteś na tej stronie. Mój kurs NAPRAWDĘ może zmienić tą trudną sytuację, ponieważ działa w wielu różnych branżach. A to jest najlepszy dowód na to, że zadziała również dla Ciebie.

Zastanawiałeś się kiedyś jak to jest, że są ludzie, którzy w szkole nie mają dobrych ocen. Na świadectwie 2,3. Ale często mają w sobie to coś. Potrafią rozmawiać z ludźmi. I to Ci ludzie często osiągają większe sukcesy, niż wzorowi uczniowie. Paradoks, co?

Klucz tkwi w tym, że potrafią się skutecznie komunikować. Dlatego jeśli teraz masz jakieś problemy komunikacyjne. Chcesz zaangażować ludzi, którzy śledzą Cię na fanpage. Chcesz szybko i łatwo sprzedawać swoje produkty. Potrzebujesz, żeby ktoś reagował na to, co tworzysz w Internecie, to kluczem jest skuteczna komunikacja.

I właśnie tego uczę w kursie Skuteczna Komunikacja Sprzedażowa.

Dlatego jeśli chcesz, żebym nauczył Cię, jak zbudować silną relację z fanami. Co zrobić, aby ludzie z chęcią będą wracali do Twojego sklepu. Twoi Fani z chęcią promowali Twój Fanpage, czy na stronę www, to jesteś w dobrym miejscu. W tym kursie nauczysz się, jakie konkretne czynniki decydują o tym, że jedni ludzie są lubiani i podziwiani przez fanów, a inni tylko zastanawiają się jak to jest!

 

Wykorzystasz najnowsze trendy, żeby przegonić konkurencję

Tak, jak każdy dzień w naszym życiu przynosi nowe wyzwania i musimy temu podołać, tak komunikacja zmienia się i najlepszym sposobem, żeby być na czasie jest nauczyć się tego, co aktualne.

Ja coś o tym wiem. Zainwestowałem setki tysięcy w swój rozwój. Dlatego stworzyłem metody, które działają w Polsce!

W 1,5 roku zbudowałem społeczność 32 000 fanów od podstaw. Dlatego moje metody są idealne dla osób, które dopiero zaczynają, jak i dla osób, które działają już jakiś czas, ale nie widzą efektów. Ty też tak możesz!

Wiesz co jest najlepsze? Że 90% Twojej konkurencji nie wie, jak komunikować się ze swoimi klientami. Ty wiedząc to, czego chcę Cię nauczyć zaczniesz wyznaczać nowe trendy. A kiedy się tego nauczysz, konkurowanie z nimi będzie jak zabawa z przedszkolakami. Zostawisz tę konkurencję daleko ze sobą.

Ten kurs nauczy Cię, w czym tkwi sukces skutecznej komunikacji z fanami, poznasz najnowsze trendy i wykorzystasz je, zanim zrobi to Twoja konkurencja. Bo sam widzisz, że Twoja konkurencja radzi sobie coraz lepiej.

Niezależnie od tego, czy masz mały lokalny biznes, czy pracujesz w dużej firmie!

 

OTO CZEGO SIĘ NAUCZYSZ:

W trakcie tego szkolenia nauczę Cię:
 • TWORZYĆ SKUTECZNE KOMUNIKATY – CO OZNACZAJĄ I NA CZYM POLEGAJĄ?
 • JAK ZMIENIŁA SIĘ KOMUNIKACJA W OSTATNICH LATACH?– BADANIA, TWARDE DANE I KONKRETNE STATYSTYKI.
 • POZNASZ TRENDY NA NAJBLIŻSZE LATA I TO W JAKIM KIERUNKU IDZIE INTERNET.
 • KLUCZOWE CZYNNIKI SKUTECZNEJ KOMUNIKACJI.
 • EMOCJONALNY ASPEKT KOMUNIKACJI – JAK GO STOSOWAĆ?
 • JAK POPRAWIĆ KOMUNIKACJĘ Z FANAMI, KLIENTAMI, PRACOWNIKAMI, KOLEGAMI I RODZINĄ, ABY ZWIĘKSZYĆ EFEKTY I ZYSKI?

 

A jeśli dalej się zastanawiasz, to popatrz!

Może być tak, że nie wierzysz w to, co piszę. Czasami się z tym spotykam. Niektórzy ludzie myślą, że robią mi na złość nie kupując. Ale to jest niedobra motywacja! Bo zapominają, że szukają rozwiązania swojego problemu. Jeśli to czytasz, to coś ewidentnie nie działa, skoro skłoniło Cię to do podjęcia działania. I teraz masz dwie opcje: możesz nie wierzyć, że ten kurs zadziała. Bo na przykład ktoś w przeszłości nabił Cię w butelkę. Masz też drugie wyjście – możesz sprawdzić i się przekonać.

Ja chcę Ci napisać, że Twoja niewiara w ten produkt nie sprawi, że nauczyć się tworzyć komunikację, która pozwala przyciągnąć uwagę swoich klientów. Takie podejście nie sprawi, że zaczniesz sprzedawać więcej. Nie sprawi, że zbudujesz większą społeczność! To nie ma znaczenia.

I nie mówię Ci tego w kontekście tylko tego produktu, który Ci proponuje, ale w kontekście całego Twojego biznesu. Pamiętaj, że jeśli nie spróbujesz, to nigdy nie przekonasz się, czy było warto.

To, co Ci proponuje jest rozwiązaniem Twojego problemu, który polega na braku komunikacji i relacji z ludźmi. Zawarłem tu metody, z których sam korzystam tworząc projekt dawidbaginski.cm. I jeśli chcesz dowiedzieć się, co to za metody, pozbyć się swojego problemu i zwiększyć swoje efekty i zyski, to wiesz co robić.

 

CHCESZ TAK?

Uważam, że ten kurs jest niezbędny dla KAŻDEGO, kto chce lepiej komunikować się ze swoimi fanami, klientami, pracownikami, kolegami a nawet rodziną. Dlatego nie ma na co czekać. Spraw sobie kurs i do usłyszenia!

PS. Wiem, że możesz teraz popatrzeć na cenę i pomyśleć: “Czy warto?”. Albo powiedzmy sobie szczerze jeżeli chcesz zarabiać poważne pieniądze i 97 zł to dla Ciebie dużo, to nigdy nie zrobisz poważnego biznesu. Biznes to inwestowanie. Bez inwestycji biznesu nie ma.

Recenzje Kursu

B.D.

opinie
 • 5 gwiazdki0
 • 4 gwiazdki0
 • 3 gwiazdki0
 • 2 gwiazdki0
 • 1 gwiazdki0

Nie ma jeszcze recenzji dla tego kursu.

WEŹ UDZIAŁ W KURSIE
 • 97.00 
 • NIELIMITOWANY DOSTĘP
 • Odznaka kursu

Instruktorzy

990 ZAPISANYCH STUDENTÓW

Podobne kursy

Opinie

© Copyright by Dawid Bagiński 2017 Realizacja: DB Elite Team
X