Masz pytania? Napisz do mnie:

Jak zyskać motywację?

[dtwpb_single_product_title]
[dtwpb_single_product_price el_class=”cena”]
[dtwpb_single_product_add_to_cart]

ZUPEŁNIE NOWE SPOJRZENIE NA MOTYWACJĘ!

Czyli jak zyskać motywację, odblokować się i zacząć realizować swoje cele?

 

JEŻELI…

Stosowałeś już jakieś techniki motywacyjne w swoim życiu, to wiesz, że motywacja i tak po jakimś czasie spadała… Co gorsze – może wtedy odpuszczałeś!

Podejrzewam, że w poszukiwaniu odpowiedzi, jak poradzić sobie ze zniechęceniem i brakiem motywacji, mogłeś szukać informacji w książkach… Albo poszedłeś na szkolenie, obejrzałeś webinar jakiegoś guru w Internecie i dalej nic. Wiem, że są duże szanse, że korzystałeś już z wielu metod i szukasz rozwiązania, które raz na zawsze pomoże Ci zyskać motywację, odblokować się, żeby móc w końcu realizować swoje cele.

Rozumiem to, DLATEGO zdradzę Ci SEKRET. Prawda jest taka, że są dwa rodzaje motywacji. Zdziwiony?

 

Dokładnie! Jest sposób na to, żeby całkowicie pozbyć się problemu braku motywacji! Chcesz wiedzieć jaki? To czytaj dalej!

 

SĄ DWIE FORMY MOTYWACJI

Pierwsza forma motywacji to ta, o której pisze się w większości książek i powiedzmy sobie szczerze – nie działa za dobrze! Bo to bardzo płytka forma motywacji! Sam pewnie widziałeś, że to często frazesy powtarzane w kółko, ale ich zastosowanie nijak ma się do prawdziwego życia.

Zazwyczaj polega na jakichś zadaniach, które graja w berka z twoim zniechęconym umysłem. Motywują go na chwilę lub nakręcają na cel jak małpę na banana. I dlatego jednego dnia Ci się chce, a następnego – znowu to samo… Ale nie przejmuj się! ?

 

JEST LEPSZA DROGA!

Jest też druga forma motywacji – stała i długofalowa. Właśnie o tej formie motywacji opowiadam w materiale. To ta motywacja sprawia, że NIEZALEŻNIE od tego, co dzieje się w Twoim życiu, pozwala Ci odblokować się i mieć zawsze pełno energii do działania. To wtedy zaczynasz realizować wszystkie cele. Tak wszystkie – nawet te wielkie cele!

W szkoleniu nauczysz się zupełnie nowego spojrzenia na temat motywacji. To wiedza, której nie znajdziesz w książkach. Jest oparta na moim 11-letnim doświadczeniu w rozwijaniu wielu biznesów. Jest konsekwencją i powodem wyników, które osiągam.

Sam fakt, że czytasz opis tego kursu świadczy, że zależy Ci na swoim rozwoju. I bardzo dobrze! Jeśli chcesz rozpocząć zmiany, to PODEJMIJ DECYZJĘ tak po prostu. Bo każdy dzień jest dobry na pozytywne zmiany. Ludziom, którzy zwlekają w sprawach związanych z sobą samym, często życie ucieka przez palce, bo… zawsze brakuje im czasu na siebie. Swoje potrzeby zostawiają na sam koniec. Ale Ty zrób inaczej – pierwszy krok możesz zrobić już DZISIAJ.

 

PODEJMIJ DECYZJĘ

Twoje życie to seria małych decyzji podejmowanych każdego dnia, które składają się na jeden DUŻY EFEKT. Dzięki tej wiedzy poczujesz, że robisz ogromny krok w kierunku odnalezienia życia, o jakim wielu tylko marzy. Prawda jest taka, że większość ludzi ma problem ze zmotywowaniem się do działania. I są ludzie, którzy tylko gadają o tym, że mają problem z motywacji. I są tacy, którzy wiedzą, że czekanie na cud nie ma sensu i trzeba podjąć DZIAŁANIE. Bo to najlepsza droga do zmiany swojego życia.

Dlatego jeśli teraz wewnętrznie czujesz, że stać Cię na więcej, często coś planujesz, ale i tak kończy się na tym, że odkładasz realizację swoich planów na później. Albo czujesz podekscytowanie na początku, a za chwile znów brakuje Ci pary, to znak, że najwyższa pora na ZMIANĘ.

Oglądając te wideo poznasz zupełnie inne podejście do tematu motywacji. Nauczysz się myśleć w sposób, w jaki myślą ludzie, którzy osiągają największe sukcesy! Na przykład: Bill Gates, Warren Buffett, Mark Zuckerberg i inni. Ich motywacja to nie dzieło przypadku. To NASTAWIENIE umysłu, którego Ty też możesz się nauczyć. A w konsekwencji odnosić swoje OSOBISTE SUKCESY i usypiać z satysfakcją, że nie zamieniłbyś swojego życia na żadne inne. Z dumą z powodu tego, kim się stałeś!

 

OTO, CO ZYSKASZ W TYM KURSIE:

  • Nauczysz się, jak odblokować swój prawdziwy potencjał;
  • Zaczniesz realizować ważne cele życiowe;
  • Będziesz z uśmiechem pokonywać przeszkody na drodze do celu;
  • W efekcie rozwiniesz swoją karierę, relacje, zdrowie, czy sylwetkę;
  • Zmotywujesz się do zmian i wprowadzisz w życie nowe nawyki;
  • Poczujesz się tak, jakbyś obudził/a się na nowo.

 

Efekty zobaczysz NATYCHMIASTOWO w wielu sferach swojego życia. Dzięki temu, że poznasz tą drugą – SKUTECZNĄ FORMĘ MOTYWACJI i będziesz mógł realizować różne cele.

To znaczy, że od momentu ukończenia kursu, będziesz w stanie znacznie szybciej uczyć się języków obcych. Poprawisz swoje wyniki na siłowni. Będziesz miał motywację, żeby zrobić to, co do tej pory odkładałeś na później, na przykład – założyć firmę, wyjechać za granicę, czy zacząć pisać bloga i zdobyć popularność w Internecie.

 

MOTYWACJA ODGRYWA KLUCZOWĄ ROLĘ W TWOIM ŻYCIU

Zobacz, że w KAŻDEJ decyzji, którą podejmujesz dużą rolę odgrywa motywacja. Czułeś kiedyś tak silną chęć zrobienia czegoś, że nikt nie mógłby Cię powstrzymać? Chciałeś kiedyś czegoś tak bardzo, że wiedziałeś, że to się po prostu stanie? Byłeś wtedy naprawdę silnie zmotywowany. Więc wiesz, że to uczucie jest NIESAMOWITE i pomaga osiągać wielkie rzeczy!

Naprawdę, możesz sprawić, żeby ta motywacja trwała DŁUŻEJ. Możesz doświadczać tego CZĘŚCIEJ. I są na to sposoby!

A jeżeli nigdy tego nie czułeś, to bym bardziej potrzebujesz tego szkolenia.

Jeśli wiedzę zdobytą w kursie zastosujesz w praktyce, do końca swojego życia nie będziesz miał problemu z motywacją.
Wyobraź sobie, czego wtedy będziesz mógł dokonać w swoim życiu!

Mówię totalnie poważnie! Wyobraź sobie że motywacja do działania byłaby w Twoim przypadku codziennością…  Normalnym, automatycznym stanem. Jak efektywny byś wtedy był? Co by się mogło się stać, gdybyś cały czas odczuwał tak silną chęć do działania?

 

CHCESZ TAK?

Uważam, że ten kurs jest niezbędny dla KAŻDEGO, kto chce odblokować swój prawdziwy potencjał. Dla KAŻDEGO, kto czuje, że jego życie zmierza nie w tym kierunku, w którym powinno. I w końcu – to kurs dla KAŻDEGO, kto na pierwszym miejscu stawia SIEBIE I SWÓJ ROZWÓJ.

Jesteś taką osobą? To podejmij działanie i zdobądź to szkolenie już DZISIAJ. Kliknij w przycisk poniżej i widzimy się na kursie!

ZOBACZ JESZCZE OPINIE: