Masz pytania? Napisz do mnie:

Kim jestem?

AS Marketingu i Biznesu

Dawid
Bagiński

Połączenie osobowości kreatora i umysłu ścisłego. Zaangażowanie w realizację swoich pomysłów, do granic możliwości fizycznych. Nieugiętość w dążeniu do celu. Brak balansu między pracą, a innymi sferami. Pełna miłość do życia i 100% satysfakcja z każdego dnia!

Kim jestem?

Przez pierwsze 18 lat mojego życia mieszkałem w małej wiosce Grądy Woniecko, gdzie nie miałem fajnych perspektyw rozwoju. Gdy przeniosłem się na studia do Wrocławia zauważyłem w sobie sporo braków. Na początku mnie to przeraziło. Nie radziłem sobie w kwestii kontaktów międzyludzkich, byłem słaby w relacjach, o biznesie i zarabianiu nie wiedziałem nic, a moim ulubionym zajęciem było umartwianie się.

Nie miałem fajnego startu, mimo wszystko miałem świadomość jednego: “Mogę nauczyć się wszystkiego, co chcę”. Tak zacząłem pracę nad sobą. Czułem, że mam wiele braków mimo wszystko wiedziałem, że “Zasługuję na więcej”. Formalnie ukończyłem Politechnikę Wrocławską i mam tytuł magistra inżyniera telekomunikacji ruchowej. Tutaj muszę Ci się do czegoś przyznać. Mimo wszystko słaby ze mnie inżynier. Już na studiach moją pasją stał się biznes i życiowe spełnienie. W tym osiągnąłem mistrzostwo.

Gdy zaczynałem w wieku 18 lat, dałem sobie rok na konkretne zmiany. A milionerem chciałem zostać przed 20stką. Dzisiaj uśmiecham się na myśl o tym, ponieważ jest we mnie dużo więcej pokory do życia i naturalnego rozwoju. Zrozumiałem, że życie to nie jest wyścig. Już się nie spieszę. Oczywiście przyszedł dzień, w którym spełniłem swoje cele. Jedna rzecz jaka się nie zmieniła, to przesadny optymizm.

Po drodze trafiłem na wiele życiowych wybojów. Miałem problemy z biznesem, pieniędzmi, relacjami, zadowoleniem z życia i zdrowiem. Brak zdrowia w pewnym momencie na rok wykluczył mnie z życia i przykuł mnie do łóżka. Wtedy też straciłem wiele, w tym 2 biznesy. Mógłbym Ci powiedzieć jak było ciężko, bo było. ALE prawda jest taka, że gdy traciłem wszystko na co pracowałem i moje życie się waliło, nauczyłem się najcenniejszych dla mnie lekcji życiowych i jestem teraz za nie wdzięczny. Dzięki tym doświadczeniom rozumiem ludzi, którzy zgłaszają się do mnie po pomoc.

Don’t Sell Your Dreams

Dlaczego Ci pomogę?

Może masz dzisiaj jakieś problemy, które wierzysz, że pomogę Ci rozwiązać. Masz rację. Musisz wiedzieć, że one nie czynią Cię ani lepszym, ani gorszym człowiekiem. Dlatego możesz z odwagą napisać do mnie i podjąć współpracę. Ktoś może być ode mnie lepszym prawnikiem, czy lekarzem. Wiedzę można zdobyć na wielu płaszczyznach. Mimo wszystko jesteśmy ludźmi. A to czyni nas równymi. Ja Cię nie będę oceniał. Po prostu Ci pomogę. Mój obecny sukces zawdzięczam swoim życiowym wybojom i niepoddawaniu się. Bo nawet jak szło źle, to było dobrze. Lekcje z których płynie nauka są zawsze dobre.

Dzisiaj mogę uczyć Cię tego, co sam doświadczyłem i z czym poradziłem sobie w realnym świecie. To różni mnie od większości. Nie jestem teoretykiem, a praktykiem. Balans między pracą, a innymi sferami życia u mnie nie funkcjonuje. Jestem w pełni oddany swojej misji i życiu. Kocham je i nie zamieniłbym się z nikim.

Moim celem jest dotrzeć do 5 000 000 Polaków i dać im możliwość uzyskania wiedzy, która sprawdza się w życiu, a nie uczą jej w szkołach. Regularnie daję dużo darmowej wiedzy. Są też źródła płatne. Dużo na nich zarabiam. Czemu? Zarabiam po to, aby tworzyć lepsze rozwiązania, produkty i usługi. Aby dawać bezpłatną pomoc jeszcze większej ilości ludzi. Stworzenie bezpłatnych materiałów kosztuje i to sporo. Chcę też doskonalić siebie i potem móc pomagać ludziom takim jak Ty. Pracując ze mną pomagasz nie tylko sobie – pomagasz też innym.

Jeżeli chcesz zobaczyć moje sukcesy, zerknij na zdjęcia poniżej. A następnie sam odpowiedz sobie na pytanie, kogo chciałbym mieć w swoim życiu jako wsparcie: Osobę, która bimba w życiu i jest teoretykiem, czy kogoś kto wkłada w ten biznes całe swoje życie i zasoby?

Zasługujesz na więcej

Najtrudniej się zmienić, gdy wszyscy dookoła są negatywni. Gdy nie mamy wiedzy, ani umiejętności. Wiele osób pomimo szczerych chęci, tkwi przez to w pułapce. Czasami wiele lat. A co by było, gdyby pokazać milionom Polaków inny, lepszy sposób na życie? Taki, który zapewnia godne życie i szczęście? Taki sposób jest i moim celem jest go pokazać wszystkim, którzy czują, że w życiu Zasługują Na Więcej

Dane kontaktowe

STRATEGIE SUKCESU Dawid Bagiński

ul. Krupnicza nr 2-4,
50-075 Wrocław

NIP: 7231596686,
REGON: 021942310

top
© Copyright by Dawid Bagiński 2020 Realizacja: DB Elite Team