Masz pytania? Napisz do mnie:

Robić Rzeczy Mądrze = Mieć Lepsze Życie

= SmartLife Academy =

Wykonując tylko jedno działanie dziennie przez najbliższe 16 tygodni, zrealizujesz swoje długo odwlekane plany i marzenia. Osiągniesz maksymalne efekty w dowolnej dziedzinie życia. Skorzystaj z najmocniejszego programu zmiany osobistej, jaki widział ten kraj. Podejmiesz wyzwanie?

 

 • Wybierasz dziedzinę życia w której chcesz dokonać głębokiej zmiany
 • Uczysz się 1 Nowej Strategii Dziennie i Zdobywasz Kluczowe Umiejętności
 • Po 9 tygodniach kompletnie zmieniasz swoje efekty i realizujesz wcześniejsze plany i marzenia
 • Idziesz z impetem do przodu po dalsze sukcesy i już się nie zatrzymujesz
 • Osiągasz radość, marzenia i szczęście

 

SmartLife Academy Jest Dla Ciebie gdy:

Chcesz wyrwać się z szarej rzeczywistości bez perspektyw

Jako dziecko mieszkałem w małej wiosce na Podlasiu, liczącej 800 mieszkańców, z czego 250 stanowili więźniowie w zakładzie karnym. Co trzeci mieszkaniec miał jakiegoś rodzaju wyrok, a sama wioska nie oferowała żadnych perspektyw.

Dzisiaj mieszkam w jednym z najpiękniejszych miast w Polsce, we Wrocławiu. Jeżdżę po świecie i spełniam się zawodowo. Osiągnąłem wolność. Nauczę Cię, jak wyrwać się z szarej rzeczywistości bez perspektyw i zmienić swoje życie, nawet jeżeli brakuje Ci już chęci, motywacji i nadziei. Wiem jak to zrobić!

 

Chcesz dokonać pozytywnych zmian w życiu i iść do przodu

Jeżeli w życiu coś nie idzie po Twojej myśli i walczysz z uczuciem utknięcia, stagnacji lub braku motywacji, to Akademia Smart Life jest dla Ciebie. Pomogę Ci zmienić sposób myślenia i podejście do życia, abyś dokonał pozytywnych zmian i zostawił za sobą to, co Cię blokuje.

Zobaczysz, jak poradzić sobie z lękiem i strachem przed zmianą!

Każdego roku moje życie zmienia się dynamicznie, dlatego regularnie mierzę się z tą sytuacją i wygrywam! Stosując moje metody, Tobie też się uda!

 

Spłacić długi i dobrze zarabiać, aby nie martwić się więcej o kasę

Jeżeli chcesz zarabiać więcej niż przeciętny Kowalski, uniknąć spłacania przez całe życie kredytów i pracowania na czyjeś konto, świetnie trafiłeś!

Gdy byłem na studiach, podjąłem decyzję, że przeciętna pensja w Polsce, to dla mnie za mało.

Chciałem stać się niezależny finansowo i pozwolić sobie na wszystko, czego chcę.

Na spełnianie swoich pasji, na podróże po świecie, na edukację i szczęśliwe życie.

Dzisiaj to wszystko w moim życiu jest, każdego dnia. Nauczę Cię, jak możesz zarabiać godnie i pozwolić sobie na PRAWDZIWE ŻYCIE. Na zdjęciu powyżej widzisz stan mojego konta po JEDNORAZOWEJ akcji sprzedażowej. Podczas kampanii pierwszy raz w życiu wygenerowałem 6-cyfrową kwotę.

Chcesz umieć motywować się, pokonywać wyzwania i problemy?

Jeżeli brak motywacji, problemy i wyzwania regularnie blokują Cię przed spełnianiem swoich marzeń i masz już dość narzekania na to, jakie życie jest złe, to świetnie trafiłeś.

Pomogę Ci osobiście zyskać motywację KAŻDEGO DNIA, aby potem naturalnie i prosto realizować kolejne wspaniałe wyzwania.

Kiedyś w życiu walczyłem z brakiem motywacji i przejmowałem się problemami. Dzisiaj znam narzędzia i strategie, dzięki którym codziennie jestem zmotywowany do działania.

Kocham to, co robię i z łatwością realizuję kolejne życiowe cele. To nic trudnego. Wystarczy poznać nowe, lepsze narzędzia i rozwiązania. Też tak możesz! Gwarantuję Ci to! Zaczniesz działać i osiągać efekty.

Chcesz założyć własny biznes i szukasz pomysłu na siebie

Jeżeli przeraża Cię myśl nudnego życia, nie wyobrażasz sobie siedzenia za biurkiem w stresie i frustracji, nie chcesz środowiska, gdzie szef i współpracownicy ciągle się czegoś czepiają, szukasz ścieżki samorealizacji, radości i dobrej zabawy, to świetnie trafiłeś!

Pomogę Ci znaleźć pomysł na siebie, a następnie na Twój pierwszy biznes. Sam nigdy nie doświadczyłem pracy na etacie. Pracowałem na czarno w Polsce i za granicą, i szybko stwierdziłem, że to nie dla mnie.

Nie wiem, jak to jest pracować w korpo, ale wiem, jak to jest pracować z radością, pozytywnym nastawieniem i w dobrym samopoczuciu. Po uruchomieniu 5 biznesów wiem, jak zbudować życie, oparte o pasję, wolność finansową i świetny pomysł na siebie. Bo tak po prostu żyję od zawsze. Na zdjęciu poniżej widzisz zrzut ekranu ze sklepu w jednym z moich przedsięwzięć.

Chcesz łatwo zrzucić zbędne kilogramy, które Cię frustrują

Frustruje Cię widok zbędnych kilogramów w lustrze? Odstający brzuch i zwisające boczki? Denerwują Cię wskazania wagi, która nie chce nawet drgnąć, pomimo Twoich największych wysiłków?

Nie ma znaczenia, jak wiele dajesz od siebie, jeżeli stosujesz niewłaściwe metody!

Pierwszy raz ze sportem zetknąłem się w wieku 4 lat, a siłownię odwiedzałem już w wieku 14 lat. Całe życie interesuję się tematami zdrowego stylu życia, witalności, fitnessu, odżywania, efektywnego wypoczynku oraz snu.

W swoim życiu dwa razy chudłem po ponad 20 kg. Przez ten czas testowałem wiele metod i niektóre z nich odbijały się na moim zdrowiu. Po latach wypracowałem spokojny i zdrowy sposób na zmianę sylwetki oraz poczucia własnej wartości w kwestii wyglądu. Mogę Ci pomóc nie tylko schudnąć, ale także pokochać siebie i swoje ciało.

 

Co mówią inni?

Jakie Jeszcze Cele Osiągniesz Dzięki Akademii?

Chcesz jeździć po świecie, spełniać pasje i dobrze się bawić

Jeżeli jesteś pasjonatem podróży, odkrywania nowych miejsc i jesteś ciekawy świata, to nauczę Cię, jak sprytnie planować podróże, oraz jak dzięki nim po prostu zarabiać na swoje życie, abyś mógł cieszyć się odkrywaniem nowych miejsc i spełniać marzenia regularnie. Nie raz na kilka lat, a tyle ile chcesz. Każdego roku coraz więcej czasu spędzam zwiedzając świat, a jak sam wiesz, taki styl życia kosztuje. Dlatego opracowałem strategie dzięki którym, łączę zwiedzanie pięknych miejsc z pracą i zarabianiem.
Też tak chcesz? Weź udział w SmartLife Academy.

 

Chcesz nauczyć się języka obcego szybko i przyjemnie

Bagiński

Jeżeli nauka języków obcych to Twoja pasja lub po prostu brakuje Ci motywacji do nauki, a bardzo byś chciał, to świetnie trafiłeś. Nauczę Cię, jak zmienić nastawienie Twojego umysłu do nauki języków obcych. Jak wdrożyć plan w działanie i jak skutecznie zmotywować się do osiągania efektów. Zobaczysz też na przykładzie mojego życia nietypowe turbostrategie nauki, które z powodzeniem stosuję w swoim życiu. Dzięki nim mam najlepszych nauczycieli za śmiesznie małe pieniądze, fajne grono znajomych i motywację do nauki, a efekty szybsze, niż w najlepszych tradycyjnych szkołach.

 

Kupić to, o czym od zawsze marzysz

Dawid Bagiński

Umiejętności jakie zdobędziesz w Smart Life Academy, pomogą Ci zrealizować marzenie o zakupie wymarzonego samochodu, mieszkania, telefonu, ubrań czy innych gadżetów.

Sam uwielbiam kupować różne rzeczy i mam w domu sporo zabawek, które ułatwiają mi życie lub dostarczają rozrywki.

Pewnego dnia jechałem z kolegą jego nowym sportowym mercedesem. Siedząc w nim czułem, że to naprawdę świetny samochód. Po krótkiej rozmowie, kolega widząc mój entuzjazm powiedział: “Chcesz poprowadzić?”.

Od tamtej pory zakochałem się w tym sportowym cacku i postanowiłem, że też takie zdobędę. Był tylko jeden problem, było cholernie drogie!

Moi rodzice dużo tańszy samochód spłacali w kredycie przez 7 lat. Nie zrezygnowałem jednak ze spełnienia tego marzenia. Wykorzystałem w praktyce wszystko czego się nauczyłem, i wciągu 3 miesięcy samochód stał pod moim domem. Nie wydałem na niego wszystkich swoich oszczędności, ani nie brałem kredytu. Chcesz wiedzieć jak tego dokonałem i jak Ty możesz zrobić to samo?

Uwolnić się od nałogów, których masz dość

Dawid Bagiński

Ile razy rzucałeś palenie? Mówiłeś sobie „Od jutra nie piję”? Walczyłeś z pokusą zjedzenia czegoś słodkiego lub niezdrowego?

Pewnie nie tylko wiele razy walczyłeś, zmagałeś się i męczyłeś, ale prawdopodobnie do dzisiaj kwestie pewnych nałogów nie dają Ci spokoju.

Jeżeli ten punkt zwrócił Twoją szczególną uwagę, to jesteś na dobrej drodze do zmiany. Sam przez lata regularnie piłem, paliłem i jadłem wszystko, co niezdrowe.

W pewnym momencie mocno odbiło się to na moim organizmie. Wtedy powiedziałem: „Dość! Czas to zmienić!” Pomogłem sobie, potem pomogłem swoim znajomym, a na koniec klientom. Nałóg, to nic innego, jak silny i niezwykle dobrze utrwalony wzorzec / nawyk. Walcząc z nim, nie uda Ci się go zmienić, ponieważ ochota na papierosa, alkohol lub coś słodkiego to SKUTEK tego negatywnego nawyku.

Dzięki Smart Life Academy zmienisz przyczynę tych nałogów w najprostszy możliwy sposób. Dzięki temu całkowicie zmienisz swoje zachowanie, a ciągoty do tego, co szkodliwe, znikną z Twojego życia.

 

Znaleźć i zatrzymać osobę, którą pokochasz z wzajemnością

dawid bagiński

Czym jest życie bez osoby, którą kochamy i która kocha nas z wzajemnością? Znalezienie drugiej połówki, to nie lada wyzwanie. Prawda jest taka, że w dobie fejsa, smartphonów i snapczatowania naturalna komunikacja między kobietami i mężczyznami zanika.

Ludzie stają się coraz bardziej nieśmiali i po prostu nie wiedzą jak tworzyć związki w realnym życiu. Na próżno szukać tej wiedzy w szkole, u znajomych koleżanek czy na portalach plotkarskich nastawionych na szukanie sensacji. Na szczęście wszystkiego nauczysz się ode mnie.

 

Zbudować świetne grono wspierających Cię przyjaciół

Przyjaciele na wakacjach

Któż chciałby samotnie spędzić całe życie? Nikt! Dlatego nawiązywanie kontaktów towarzyskich, rodzinnych i partnerskich, to jeden z kluczowych elementów szczęśliwego i spełnionego życia.

Wszyscy wiemy, że gdy otoczysz się wspaniałymi ludźmi, wszystko idzie w życiu łatwiej. Zwykła przyjacielska życzliwość sprawia, że wiele rzeczy załatwiasz jednym telefonom lub prośbą. Ktoś zawsze jest przy Tobie w chwilach wspaniałych i przyjemnych, jak i w trudniejszych momentach Twojego życia.

 

Radosna Gwarancja Efektów!

To bardzo proste. Jeżeli w ciągu 6 tygodni zrealizujesz wszystkie zadania, a nie uzyskasz żadnych efektów napisz do mnie, a zwrócę Ci 100% wpłaconych pieniędzy. Korzystaj z tego programu, bez żadnego ryzyka. To żaden marketingowy trik. Wiem, że gdy osiągniesz efekty w wybranej przez siebie dziedzinie, to zmotywuje Cię do dalszej nauki. Wtedy zostaniesz tu i będziesz uczyć się ode mnie przez lata. Twoje efekty to również moje efekty. Dlatego chcę, abyś był maksymalnie zadowolony.

 

Poznaj Autora SmartLife Academy:

Dawid Bagiński

Dawid Bagiński

Po lewej stronie widzisz młodego chłopaka, do którego ludzie po chwili rozmowy mówią: To bardzo intrygujące. Jak w tak młodym wieku, osiągnąłeś takie sukcesy? – Zdradzę Ci swój sekret: Nie ma w tym żadnej tajemnicy po za jedną rzeczą. Każdego dnia realizowałem zadania, którymi tutaj dzielę się z Tobą. To one pozwoliły mi odkryć to, co we mnie najlepsze. Efekt mógł być tylko jeden.

Dlaczego miałbyś uczyć się ode mnie?

Z jednego prostego powodu. Wszystko czego Cię nauczę sam robię w życiu od lat. Każde zdjęcie, które widzisz na tej stronie, pokazują efekty jakich doświadczam stosując metody SmartLife Academy. Dlatego masz gwarancję, że to działa dla mnie i moich podopiecznych, którzy się tego nauczyli.

 

Nie Masz Czasu Na Zmianę Swojego Życia?

30 minut dziennie. Tyle MAKSYMALNIE czasu każdego dnia zajmie Ci wdrożenie tych idei i zmiana swojego życia na lepsze. Uprzedzam Cię, po 60 dniach nie będziesz chciał przestać! Szczęście i sukces jest zaraźliwy!

Program kursu

Tydzień 1: Planowanie i wyznaczanie celów
Zrób to co odkładałeś od dawna 00:00:00
Twoja ostateczna wizja 00:00:00
Plan dotarcia do celu 00:00:00
Laserowa Koncentracja 00:00:00
Zbyt dużo rzeczy na raz zabija 00:00:00
Prawdy i mity na temat wyznaczania celów 00:00:00
Podsumowanie tygodnia 00:00:00
Tydzień 2: Siła i motywacja
Siła i motywacja 00:00:00
Miej swoje “Dlaczego” 00:00:00
Porządek w pamięci 00:00:00
Porządek i harmonia otoczenia 00:00:00
Cel, działanie, nauka, rozwój, nagroda 00:00:00
Zdiagnozowanie oporu przed podjęciem działania 00:00:00
Tydzień 3: Podejmujemy Działanie
Wyrabianie nowych nawyków 00:00:00
Na czym skupiasz się w życiu 00:00:00
Działanie i brak działania to dokładnie to samo 00:00:00
Gdy boisz się działać, to jest sposób na efekty 00:00:00
Jak bardzo pragniesz sukcesu 00:00:00
Trzy etapy skutecznego działania 00:00:00
Czas na zrozumienie tematu 00:00:00
Czas na utrwalenie umiejętności 00:00:00
Tydzień 4: Radosne radzenie sobie z problemami
Co blokuje Cię przed zmianą 00:00:00
Zmieniamy nawyki 00:00:00
Nowe nawyki 00:00:00
Automatyzacja nawyków 00:00:00
Momenty próby. Co zrobić gdy stare nawyki wracają? 00:00:00
Nowe efekty 00:00:00
Podsumowanie i wnioski 00:00:00
Tydzień 5: Twoje finanse
Twoje finanse – Zarabiaj, zatrzymaj i ciesz się pieniędzmi 00:00:00
Jak finansami zarządzają milionerzy 00:00:00
Jak zarabiać pieniądze 00:00:00
Ustalenie standardów ile chcesz zarabiać i droga, aby do tego dorosnąć 00:00:00
Przysługi dla znajomych – Czyli jak rozliczamy się ze znajomymi 00:00:00
Czy praca na etacie, czy biznes. Co się bardziej opłaca? 00:00:00
Tydzień 6: Bycie Liderem
Prawdziwy lider czy przypadek 00:00:00
Czy troszczysz się o siebie? 00:00:00
Eliminowanie słabych stron, a wzmacnianie mocnych stron 00:00:00
Co zrobić ze swoimi słabościami? 00:00:00
Co zrobić gdy inni w Ciebie nie wierzą? 00:00:00
Jak robić rzeczy wyjątkowe i wierzyć w siebie, tak aby inni chcieli za to płacić? 00:00:00
Tydzień 7: Twoje Finanse: Zarabiaj, zatrzymaj i ciesz się pieniędzmi
Jak Odnaleźć Swoją Misję Życiową, Aby Zarabiać Na Swojej Pasji 00:00:00
Jak wybrać swój własny zakątek działalności (niszę) oraz grupę docelową 00:00:00
Jak określić precyzyjną strategię, aby odnieść efekty biznesowe 00:00:00
Jak ustalić dokładny i pewny plan działania 00:00:00
Muszę na już! Jak przestać ulegać emocjom i doprowadzić biznes do sukcesu 00:00:00
Podejmij działanie, znajdź sposób na biznes i idź go realizować 00:00:00
Tydzień 8: Ty jako ekspert
Dlaczego każdy w dzisiejszych czasach musi być ekspertem? 00:00:00
Jak stać się ekspertem? Ile zajmuje to czasu? Jak wybrać dziedzinę? 00:00:00
Jak stać się ekspertem w Internecie i dlaczego to jest ważne? 00:00:00
Jak zbudować biznes jako ekspert na żywo, poza wirtualnym światem? 00:00:00
Przygotowanie jakościowych treści & pozycjonowanie eksperta 00:00:00
Umiejętności mówcy, aby zachwycić odbiorców & ułatwić nawiązywanie relacji 00:00:00
Jak łatwo dostać się do prasy, na uczelnię, do telewizji, czy na konferencję, aby błyskawicznie zyskać klientów? 00:00:00
Tydzien 9: Skuteczne nawiązywanie relacji
Jak poznawać nowych ludzi wszędzie? 00:00:00
Jak tworzyć długotrwałe, pełne radości związki międzyludzkie? 00:00:00
Jak nie dać sobie wejść na głowę i być asertywnym? 00:00:00
Jak wypracować w sobie wewnętrzną frajdę? 00:00:00
Radzenie sobie z tymi, którzy nie będą cię wspierać, ale też mogą być fajni 00:00:00
Jak otworzyć się z łatwością i uzyskać otwartość innych ludzi? 00:00:00
Budowanie relacji ze swoją bazą klientów na żywo lub przez Internet 00:00:00
Tydzień 10: Budowa relacji międzyludzkich
Stwórz Nawyki Sukcesu, czyli jakie? 00:00:00
Jak skrócić działanie o 100% 00:00:00
Korzystaj z każdej możliwości – jak to zrobić szybciej i lepiej 00:00:00
Obecny stan gry i konkrentne kroki 00:00:00
Twoja podróż do przyszłości – linia czasu 00:00:00
Planuj to co najlepsze – Twój idealny dzień 00:00:00
Podejście do Porażki – Ważna Zasada 00:00:00
Tydzień 11: Jak poradzić sobie z wypaleniem życiowym i zawodowym
Jaki wpływ na poczucie utknięcia i kreatywność ma otoczenie 00:00:00
Przerób nieskończone procesy mentalne 00:00:00
Przestań otaczać się tym, co cię blokuje 00:00:00
Regeneracja 00:00:00
Rozpocznij uwalnianie kreatywności 00:00:00
Uwolnij kreatywność – ćwiczenie 00:00:00
Tydzień 12: Jak skończyć z nałogami
Popatrz prawdzie w oczy – Jak jest u Ciebie 00:00:00
Czemu ulegamy nałogom i są one “fajne”? 00:00:00
Uświadomienie sobie prawdy i oszustw które wciskamy sobie od lat 00:00:00
Czy istnieją zdrowe alternatywy? 00:00:00
Nie rzucaj nałogów i nie walcz z nimi 00:00:00
Tydzień 13: Przekraczanie życiowych barier
Umysł to narzędzie, z którego większość nie umie korzystać 00:00:00
Bariery, które Cię otaczają. Czym są i jak je pokonać? 00:00:00
Przekraczanie barier i budowanie nowego życia 00:00:00
Osiągaj to czego “nie” możesz 00:00:00
Czym naprawdę są ludzkie ograniczenia, które masz 00:00:00
Krótkowzroczność, która paraliżuje przed zmianami 00:00:00
Nowy rozdział 00:00:00
Tydzień 14: Tydzień bez narzekania
Wiedza stara jak świat, przez którą przestaniesz narzekać 00:00:00
Wyzwanie: 7 dni bez narzekania 00:00:00
Ludzkie ego i jego natura 00:00:00
To o czym myślisz, a to co robisz. Co naprawdę ma znaczenie? 00:00:00
Sposób, aby skończyć z negatywnością w swoim życiu 00:00:00
Technika rozpuszczania 00:00:00
Nowe Życie 00:00:00
Tydzień 15: Jak skutecznie delegować zadania?
Outsourcing (Delegowanie) 00:00:00
Czy to wstyd, że nie umiesz wszystkiego? 00:00:00
Co właściwie powinno się zlecić, a co zrobić samodzielnie? 00:00:00
Jak zlecać i mieć kontrolę nad zleconymi zadaniami? 00:00:00
Gdzie pewnie i bezpiecznie zlecać wszelkie działania 00:00:00
Ile płacić i jak mieć pewność co do jakości wykonania? 00:00:00
Balans między pracą, a życiem prywatnym – prawda, o której się nie mówi 00:00:00
Tydzień 16: Nauka - jak zostać mistrzem w swoim fachu
Skąd czerpać wartościową wiedzę 00:00:00
Ile musisz wiedzieć i umieć, żeby się tym dzielić? 00:00:00
Jak stać się ekspertem za darmo lub prawie za darmo? 00:00:00
Jak nie stawać się za darmo ekspertem ZAGROŻENIA? 00:00:00
Przechodzimy do nauki 00:00:00
Sekret szybkości i skuteczności 00:00:00
Tydzień 17: Popraw Swoje Relacje
Twoje przekonania na temat relacji 00:00:00
Czemu stresujesz się w relacjach z innymi ludźmi? 00:00:00
Wykreuj swój świat i jak mieć odwagę do tego, aby być sobą 00:00:00
Strach w relacjach pokonuje się dzięki… 00:00:00
Sześć ludzkich potrzeb – jako klucz do dobrych relacji 00:00:00
Tydzień 18: Problemy i przekonania, które rozpier*** Ci życie
Nikt nie jest w stanie mi pomóc 00:00:00
Nikt nie rozumie mojego problemu 00:00:00
Staram się już tyle czasu, a wciąż nie mam efektów, jakich oczekiwałem 00:00:00
Uczę się od wielu osób, a wciąż nie mam efektów 00:00:00
Nie mam efektów i nie mam motywacji 00:00:00
Muszę się tego szybko nauczyć 00:00:00
Nie mam czasu na naukę, zmianę swojego życia. Mam za dużo problemów 00:00:00
Webinary
Jak zyskać motywację
Wstęp – motywacja 00:00:00
Czym jest motywacja? 00:00:00
Czemu regularnie brakuje Ci motywacji 00:00:00
Co zrobić, gdy nie ma motywacji? 00:00:00
Najczęstsze problemy 00:00:00
Jak zdobyć motywację i dużo więcej 00:00:00
Dwie sfery 00:00:00
Pytania i odpowiedzi 00:00:00
Jak radzić sobie z krytyką
Krytyka 00:13:00
Czym naprawdę jest krytyka? 00:10:00
Konsekwencje nie radzenia sobie z krytyką 00:13:00
Zobacz jak jest u ciebie? 00:05:00
Dlaczego jesteś krytykowany? 00:22:00
Teraz zrozumiesz wszystko 00:14:00
Sposoby radzenia sobie z krytyką 00:21:00
Jak walczysz z krytyką? 00:15:00
Twoje mechanizmy krytyki 00:10:00
Mechanizmy Samosabotażu 00:18:00
Jak znaleźć pomysł na siebie
Czy masz odwagę podążać za swoimi marzeniami? 00:32:00
Czy inni tego potrzebują? 00:29:00
Systematyczność w działaniu 00:45:00

Recenzje Kursu

5

5
2 opinie
 • 5 gwiazdki2
 • 4 gwiazdki0
 • 3 gwiazdki0
 • 2 gwiazdki0
 • 1 gwiazdki0
 1. Enjoy each day with SLA

  5

  Witam wszystkich

  Widzialem w zyciu juz pare rzeczy, ale czegos takiego jak ten kurs jeszcze nie :D.
  Jestem na 10 tygodniu i dostalem wiecej WARTOSCI i rozwiazan na problemy, niz przez ostatnie 34 lata zycia.
  I chce caly czas wiecej i wiecej hehe.
  Fajnie, ze Dawid na poczatku kursu tlumaczy jak sobie radzic z przyswojona wiedza i skupiac sie na jednym zadaniu.
  Jest tu tego materialu tak duzo, ze jak bede przerabial ten kurs 10 raz, to na pewno znowu cos nowego odkryje.

  Zycze nowym nabywcom fajnej frajdy i zabawy z przyswajanej tutaj wiedzy i serdecznie polecam !!!

 2. SLA -

  5

  Dobry i praktyczny kurs dla wszystkich którzy świadomie kierują swoim życiem. Dużo praktycznych wskazówek z różnych dziedzin: biznesu, rozwoju osobistego, relacji itd. Każdy może uzupełnić „swoje” braki, poszukać źródeł swoich porażek oraz znaleźć wiele inspiracji oraz dróg do własnego rozwoju i lepszego życia. Well Done Dawid 🙂

Zasługujesz na więcej

Najtrudniej się zmienić, gdy wszyscy dookoła są negatywni. Gdy nie mamy wiedzy, ani umiejętności. Wiele osób pomimo szczerych chęci, tkwi przez to w pułapce. Czasami wiele lat. A co by było, gdyby pokazać milionom Polaków inny, lepszy sposób na życie? Taki, który zapewnia godne życie i szczęście? Taki sposób jest i moim celem jest go pokazać wszystkim, którzy czują, że w życiu Zasługują Na Więcej

Dane kontaktowe

STRATEGIE SUKCESU Dawid Bagiński

ul. Krupnicza nr 2-4,
50-075 Wrocław

NIP: 7231596686,
REGON: 021942310

top
© Copyright by Dawid Bagiński 2020 Realizacja: DB Elite Team