Masz pytania? Napisz do mnie:

ZACZNIJ ZARABIAĆ KONKRETNE PIENIĄDZE

naucz się, jak znaleźć dobrze płacących klientów i jak sprzedać im swoje produkty i usługi

zarabiaj jako trener kurs internetowy

DLA KOGO JEST TEN KURS? 

 • kurs jest dla osób stawiających pierwsze kroki w biznesie – dla Was pomoże to zacząć we właściwy sposób. Szybko dogonić konkurencję, która działa w branży dłużej. Zyskać przewagę biznesową i przyciągać więcej klientów.
 • osób, które już mają biznes, ale borykają się z problemami i rentownością. biznesmenów, którzy chcą zrobić lepszy biznes, stosując skuteczniejszy model biznesowy.
 • oraz Stałych Fanów i Weteranów DB.com – którzy chcą uzupełnić wiedzę, podwyższyć kwalifikacje i wiedzę na temat działania „ marketingu Internetowego”.

 

TAKŻE JEŻELI…

Próbowałeś już różnych metod, które miały na celu zwiększyć Twoją sprzedaż (np. zlecałeś usługi różnym firmom zewnętrznym), stworzyłeś swoją stronę internetową, ale i tak te działania nie przynosiły efektów, jakich się spodziewałeś, to prawdopodobnie popełniłeś błąd, który popełnia większość przedsiębiorców.

Problemem 90% przedsiębiorców w Polsce jest to, że fiksują się tylko na jednym elemencie strategii biznesowej, kiedy w rzeczywistości każdy z elementów jest tak samo ważny. To tak jak nie możesz powiedzieć, że noga jest ważniejsza od ręki. Albo wątroba od trzustki. Do pełnego szczęścia i zdrowia WSZYSTKO JEST TAK SAMO WAŻNE! Tak samo wszystkie elementy strategii biznesowej są tak samo ważne. Czy znasz je wszystkie? (np. tworzą stronę i myślą, że to koniec pracy, a teraz ludzie zaczną kupować).

strategia biznesowa
strategia biznesowa

Tak naprawdę strona internetowa, reklamy Adwords, mailing, czy Twoje konta w mediach społecznościowych to tylko elementy układanki składającej się na sukces, które nie zadziałają jeśli nie będziesz miał dobrej strategii biznesowej!

 

POTRZEBUJESZ DOBREJ STRATEGII BIZNESOWEJ

Jeśli nie masz dobrej strategii biznesowej, to nauczę Cię tego w tym kursie. A jeśli masz strategię, ale ona nie przynosi Ci satysfakcjonujących efektów, to znaczy że jest nieskuteczne i trzeba ją zmienić. W tym kursie poznasz strategię biznesową, z której sam korzystam przy budowaniu mojej marki osobistej i biznesu

Słowo klucz – ta strategia działa nawet, jeśli nie masz dużej gotówki na start. Ja zaczynałem z 1400 zł w kieszeni! Czy to możliwe, żeby odnieść sukces z taką kwotą pieniędzy? Oczywiście, że możliwe. Trzeba po prostu podjąć odpowiednie działania. I Ty też to możesz zrobić.

Kiedy zastosujesz strategię, o której mówię w kursie w praktyce, Twoja skrzynka mailowa zacznie wypełniać się wiadomościami z potwierdzeniami sprzedaży. Będzie tego tyle, że trudno będzie Ci nadążyć

A przecież lepiej, żeby było za dużo zamówień, niż za mało, prawda?

 

SYSTEM BIZNESOWY, KTÓRY DAJE PRZEWAGĘ NAD INNYMI W BRANŻY

To, co Ci tutaj przedstawię nie jest odkryciem Ameryki. Uwierz mi, jestem daleki od wynajdywania koła na nowo. Mało tego uważam, że na świecie już istnieją rozwiązania wszystkich Twoich problemów z marketingiem internetowym. Jedyną kwestią jest je znaleźć.

Dzisiaj przedstawię Ci genialny system biznesowy. To ten sam system stosują Starbucks, Apple, Sony, Disney, Lucas Arts, McDonald i inne giganty. Nie czuj się przerażony, ponieważ możesz go zastosować prowadząc nawet jednoosobową działalność gospodarczą.

Ja stosuję go od paru lat. Działa, niezależnie od rozmiaru firmy, jest prosty do wprowadzenia i nie wymaga lat ciężkiej pracy. Nic z tych rzeczy. Amazon i Allegro również korzystają z tego systemu biznesowego, aby dominować na rynku zakupów internetowych.

system biznesowy biznes plan

Ta wiedza jest dla Ciebie szczególnie istotna, gdy masz początkujący biznes albo marże na Twoim rynku są naprawdę małe.

To jest Twój klucz do zwycięstwa. To sekretna broń dominowania na rynku. Ten system działa w każdej niszy, w każdym rodzaju biznesu i dla każdego produktu. Nie ma znaczenia, czy jest to produkt sprzedawany w internecie, czy w sklepie stacjonarnym. System to system.

 

OTO, CO ZYSKASZ:

 • zwiększysz liczbę klientów, którzy zaczną kupować Twoje produkty,
 • dowiesz się, jakie produkty ludzie kupują najchętniej (i jak to wykorzystać w Twoim biznesie),
 • poznasz narzędzia pracy, które są najskuteczniejsze,
 • nauczysz się strategii, którą sam stosuję w swoim biznesie,
 • Twoja skrzynka mailowa będzie wypełniona po brzegi potwierdzeniami zamówień

 

PODEJMIJ DZIAŁANIE, BO:

Bo dzięki temu kursowi nauczysz się, jak zacząć swój biznes od zera i zdobędziesz klientów, którzy mają pieniądze i chętnie od Ciebie coś kupią. A Ty będziesz mógł im pomagać w życiu stając się popularnym ekspertem, a nie nachalnym sprzedawcą. Nauczysz się co sprzedawać, za ile masz to sprzedawać, a także jaką ilość miesięcznie masz sprzedać, żeby spełnić swoje życiowe i finansowe marzenia.

Chcesz tak? To zachęcam Cię do skorzystania z tego kursu!

Program kursu

Przewaga 1
Lepszy Model Biznesowy Niż u Konkurencji 00:28:00
Przewaga 2:
Dowiedz Się Co Ludzie Chcą Kupować? 00:26:00
Przewaga 3
Lepsze Narzędzia Pracy 00:16:00
Przewaga 4
Jak Znaleźć Dobrze Płacących Klientów + BONUS 00:33:00

Recenzje Kursu

4.7

4.7
12 opinie
 • 5 gwiazdki10
 • 4 gwiazdki0
 • 3 gwiazdki2
 • 2 gwiazdki0
 • 1 gwiazdki0
 1. Zajebiste

  5

  Konkretna i bardzo wartościowa wiedza. Nie sądziłem że to wszystko jest takie proste, a lekcja dotycząca facebooka mnie rozwaliła na łopatki. A ja sie dziwiłem , że szukając wycieczki na wakacje na moiej tablicy zaczęły się pojawiać reklamy biur podróży.

 2. Zarabiaj jako trener

  5

  Osobiście jak dla mnie osoby początkującej to bardzo wartościowa wiedza. Dosłownie krok po kroku co i jak a najważniejsze to czego się trzeba wystrzegać a na co zwrócić uwagę aby e-biznes zadziałał przynosząc konkretne efekty a nie rozczarowanie.

 3. Mieszane uczucia

  3

  Z jednej strony wartościowa i inspirująca wiedza, tyle że bardzo ogólna. Spodziewałem się konkretów. Z drugiej strony dużo autoreklamy i próby sprzedaży innych produktów

  • 5

   Kuba,

   Dziękuję za poniższy komentarz. Produkt jest dla osób początkujących i pokazuje 4 filary strategii, którą należy zastosować, aby odnieść sukces. Moim celem jest ukierunkowanie osób początkujących. To im bardzo ułatwi sprawę. Widzę, że Ty jesteś bardziej zaawansowany i szukasz wdrożeń. Dla Ciebie idealnym rozszerzeniem wiedzy jest materiał Smart Marketing Elite.

   Ocena Kuby:

   Z jednej strony wartościowa i inspirująca wiedza, tyle że bardzo ogólna. Spodziewałem się konkretów. Z drugiej strony dużo autoreklamy i próby sprzedaży innych produktów

 4. Warto zobaczyć

  5

  Fundamentalna wiedza podana w bardzo przyjazny i zrozumiały sposób.

 5. Zarabiaj Jako Trener

  5

  Fajny materiał, pokazuje co robić, na co zwracać uwagę i jak robić poszczególne kroki. Po prostu super !

 6. Dobry początek, słabszy koniec

  3

  Dwa pierwsze nagrania naprawdę napakowane były wiedzą. Wyjaśnienie krok po kroku ścieżki klienta i całego procesu, modelu biznesowego dały mi olbrzymią wiedzę i inspirację ku temu, by systemowo budować biznes. Taki plan na przyszłość.

  Natomiast dwa ostatnie filmy, to trochę chyba żart. Sprawy budowania stron omówione po łebkach, prawie wcale. Nie poruszono tematu spraw prawnych związanych ze sprzedażą online, nie pokazano fizycznie jak wygląda np. podpinanie kodu PayPala, nie wspominając o pominięciu takich kwestii jak domena, hosting i caaała masa spraw związanych z kosztami tego wszystkiego.
  Podobnie film ostatni, czyli pozyskanie klientów, też wydawał mi się robiony “na odwal”. Oglądają go czułem się jak petent w urzędzie – jak najmniej, jak najszybciej, byle się pozbyć klienta.

  Mogło być naprawdę lepiej i pewnie gdyby ta końcówka była dopracowana i bez zbędnego gadania, a tylko z konkretną wiedzą, to skusiłbym się na dalsze materiały. A tak… to chyba nie.

  Niemniej, nie daję najgorszej oceny, bo jak mówiłem początek jest naprawdę mocny i dobry.

  • 5

   Odpowiedź do komentarza: DOBRY POCZĄTEK, SŁABSZY KONIEC

   Grzegorzu, to nie jest kurs o e-commerce, dlatego poruszyłem kwestie niezbędne do tego, aby osoba zarabiała jako trener, a nie została ekspertem od e-commerce. Takie prace jak strona, serwer czy hosting każdy ekspert / trener powinien zlecić i nie zajmować się tym. To robisz raz.

   Dodatkowo wszystkie filmy “krok po kroku” znajdują się na youtube za darmo. Wystarczy wpisać: “jak założyć hosting” itd. Jeżeli zakupisz polecany przeze mnie w filmie OptimizePress, tam również masz wszystkie filmy instruktażowe potrzebne do zbudowania własnej strony. Nie nagrywałem materiałów, które są za darmo, gdy postępujesz zgodnie z moimi zaleceniami w filmie. Nagrywanie 2 razy tego samego nie miało by sensu. Niestety z przykrością stwierdzam, że nie zastosowałeś wiedzy jaką przekazałem w tym kursie w praktyce. Nie spodziewaj się w takim razie, bóg wie czego. Każdy kto zastosuje moje polecenia z nagrań poradzi sobie ze wszystkim. Ci którzy obejrzą po “Łebkach” nie mają prawa zrozumieć wszystkiego. To naturalne w życiu.

 7. 5

  Jako osoba startująca w branży rozwoju osobistego uzyskałem sporo wiedzy która pozwoliła mi lepiej dookreślić swój koncept biznesowy a przy okazji dowiedziałem się jak wykorzystać podstawowe narzędzie jakim jest Facebook.

 8. Bomba Wiedzy !!!

  5

  Mega wiedza poparta konkretnymi przykładami. Spodziewałem się że będzie jakaś kiszka, ale jestem uroczo zaskoczony tym co Dawid Bagiński prezentuje w tym kursie !!! POLECAM

 9. Bardzo dobre.

  5

  Może rzeczywiście trochę ogólne, ale bardzo przydatna wiedza i przykłady. Takie otwierające oczy. Siła tkwi w prostocie.

  MG

Zasługujesz na więcej

Najtrudniej się zmienić, gdy wszyscy dookoła są negatywni. Gdy nie mamy wiedzy, ani umiejętności. Wiele osób pomimo szczerych chęci, tkwi przez to w pułapce. Czasami wiele lat. A co by było, gdyby pokazać milionom Polaków inny, lepszy sposób na życie? Taki, który zapewnia godne życie i szczęście? Taki sposób jest i moim celem jest go pokazać wszystkim, którzy czują, że w życiu Zasługują Na Więcej

Ostatni aktywni członkowie

Zdjęcie profilowe NAOMIMI - Paulina
Zdjęcie profilowe Mariusz Gemza
Zdjęcie profilowe Marcin
Zdjęcie profilowe Mateusz
Zdjęcie profilowe Bartosz Ciszak
Zdjęcie profilowe Marcin
Zdjęcie profilowe Katarzyna Lachowicz
Zdjęcie profilowe Bartosz Filapek
Zdjęcie profilowe Wojtek
Zdjęcie profilowe Daniel (Social Elite)
Zdjęcie profilowe w.woznica
Zdjęcie profilowe Bartosz (SocialElite)
Zdjęcie profilowe Zbigniew Bystrzanowski
Zdjęcie profilowe Crystalcomp
Zdjęcie profilowe Lukasz
Zdjęcie profilowe Anna Kolanowska

Dane kontaktowe

STRATEGIE SUKCESU Dawid Bagiński

ul. Krupnicza nr 2-4,
50-075 Wrocław

NIP: 7231596686,
REGON: 021942310

top
© Copyright by Dawid Bagiński 2020 Realizacja: DB Elite Team